Kafileler için özel ulaşım hizmetimiz ile herhangi bir turistik gezi, organizasyon, buluşma, etkinlik ve özel günler için ulaşım, tur ve servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz belirteceğiniz adres/adresler doğrultusunda tek yönlü ya da çift yönlü olarak, belirteceğiniz ulaşım detayları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Araç filomuz geniş olup, farklı kapasitelere sahip modellerimiz seçeneklerinize sunulmaktadır. Minimum 4 kişilik olan araçlarımız modellerimize göre 6 kişilik, 12, 16, 30, 45 kişilik olabilmektedir. Son model olan araçlarımız teknik, güvenlik ve hijyenik kontrollerinden geçmiş olup, müşterilerimize güvenli, konforlu bir ulaşım hizmeti vermeye hazırdır.

 

Kafileler için tur hizmetlerimiz çok amaçlı bir hizmet olup, farklı müşteri profilleri ile farklı talepler ve istekler doğrultusunda hizmetimizi şekillendirmekteyiz. Bu doğrultuda, kafileler için sunduğumuz tur hizmetlerimizde ön plana çıkan hizmet seçeneklerimizin bir kaçını aşağıdaki maddelerdeki gibi sıralayabiliriz.

 

  • İstanbul’un belirli yerleşim yerlerini gezecek olan bir turizm kafilesi daha önceden firmamıza belirtmiş olduğu adresler doğrultusunda ulaşım hizmeti
  • Belirli bir toplantı ya da benzer kalabalık organizasyonlar için sayıca fazla kişi için ihtiyaç duyulan özel ulaşım hizmeti
  • Belirli eğitim öğretim programı, kursu uygulaması dahilinde belirli adreslere ulaşımın sağlanması
  • Genel keşif turları ile müşteri tarafından ya da firmamız tarafından belirlenecek adresler ile genel keşif turlarının düzenlenmesi

 

Hizmet içerikleri tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Burada esas olan ise belirli bir kafile için özel ulaşım hizmetinin güvenli, rahat, hijyenik bir araç ile, zamanında ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Firmamız da tam olarak bu amaçlar doğrultusunda hizmet vermeye hazırdır.

 

Kafileler için hizmet turundan faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizlere telefon numaramızdan, ve internet sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.